Зворотній осмос TGI

Зворотній осмос TGI був першопрохідцем на ринку систем зворотнього осмосу в Україні.  На їх базі з'явилися системи зворотнього осмосу Атолл і преміум зворотній осмос Нова Вода, але про це в іншому розділі. Що можна сказати доброго про зворотні осмоса TGI? Це дуже надійні фільтри зворотнього осмосу, зазвичай перші проблеми починаються після десяти років експлуатації, а так користувачі просто змінювали змінні фільтри, тобто витратні матеріали. На моїй практиці, є системи зворотного осмосу TGI, які при заміні витратних матеріалів та вузлів автоматики служать вже чотирнадцять років. Думаю, що сучасні зворотні осмоси TGI трохи поступаються по витривалості своїм предкам, але все одно зворотний осмос TGI - це відмінний вибір. До плюсів зворотного осмосу TGI можна віднести стандартні змінні фільтри, що в період пандемії дуже важливо.

Мінус у зворотного осмосу TGI, тільки один, це не стандартне підключення накопичувального бака, використовується трубка 3/8 ", а не 1/4" як у інших виробників. Напевно, вартість зворотного осмосу TGI можна віднести до його недоліків, тому що вона набагато вище середнього, практично в преміум класі. 

Зараз попит на зворотний осмос TGI став меншим і його менше завозять в Україну, тому іноді бувають перебої з поставками. При цьому своє замовлення можна чекати від 30 до 60 календарних днів.

Порівняння товарів (0)
TGI 525 M зворотній осмос США

TGI (TOPWAY GLOBAL INC.) США

TGI 525 M зворотній осмос США

14544.00 грн.

TGI 525 M зворотній осмос виготовляється в США - універсальний фільтр зворотнього осмосу, який ..

TGI 525 обратный осмос США

TGI (TOPWAY GLOBAL INC.) США

TGI 525 обратный осмос США

14112.00 грн.

TGI 525 зворотний осмос США - це високоякісна система очищення води зворотним осмосом, котороая безп..

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)