Про нас

Waterboss: профільтруем все!

Пом'якшувачі води Waterboss Київ купити ціна УкраїнаВода - джерело життя, тому її якість має першорядне значення. Рідина, що тече з наших кранів, далеко не завжди відповідає нормам безпеки, оскільки вона не джерельна, а зібрана з відкритих водойм. Хлор, яким традиційно чистять воду, не рятує її від солі жорсткості, шкідливих часток, важких металів і канцерогенів. Крім того, хлорована вода не приносить користі організму, викликаючи загострення хронічних захворювань, провокуючи передчасне старіння

У подібній ситуації купити фільтр для пом'якшення води представляється необхідним. Варто відзначити, що бутильована вода - не вихід з положення, оскільки вона несмачна і з консервантами.

Купити Waterboss? Та не питання!

Фільтр для пом'якшення води - виріб, який розумніше купувати в спеціалізованому магазині. На Україні лідером даної галузі без перебільшення є Waterboss. Тут проконсультують, допоможуть з вибором, нададуть послуги реставрації, заміни та ремонту, підберуть обладнання згідно аналізу води.

Система пом'якшення води Waterboss - дітище американської компанії, заснованої 60 років тому. Величезний досвід і стабільна затребуваність дозволяють бренду довгий час бути провідним гравцем даного товарного сегмента.

Фільтр для води Waterboss Київ Україна купити цінаВ інтернет-порталі Waterboss доступні якісні фільтри для пом'якшення води будь-яких конфігурацій і типів. Товари та послуги надаються за прийнятною ціною, оскільки з маркетингової схеми виключені посередники - будь-який фільтр пом'якшувач для води від Waterboss реалізується за вартістю, запропонованою виробником. Якісне та оперативне сервісне обслуговування систем очищення води проводиться по всій Україні. Гарантія на вироби - один рік. Фільтр для води Аквафор Waterboss - повноправний учасник лінійки пом'якшувачів води від Waterboss.

Водяний фільтр від заліза та жорсткості води Waterboss: переваги

Американські фільтри для води унікальні комплексним підходом до очищення. Що відрізняє очищувач води від Waterboss?

Багатофункціональність. Система очищення передбачає пом'якшення води, позбавлення її від небажаних мікроелементів, зокрема, марганцю, а також обезжелезиваніе води.

Компактність. Три блоки об'єднані в ергономічному корпусі, що значно полегшує розміщення і установку очисної системи.

Простота експлуатації. Головне, правильно налаштувати електронний контролер, в іншому фільтр бездоганно впорається з поставленим завданням.

Адаптація до місцевих умов. Всі необхідні завдання по очищенню української води успішно вирішує Waterboss. Київ чи інше місто України - всюди система працює на відмінно, оскільки фільтр можна настроювати у відповідність з індивідуальними показниками води в конкретному регіоні.

Багатоцільове використання. Якщо необхідно придбати фільтр для квартири, очищувач води з метою комерційного використання, фільтр для будинку заміського типу або повноцінного домоволодіння - все системи можна купити в waterboss.kiev.ua.

Витратні матеріали - баки з іонообмінної смолою і таблетовану сіль, також пропонують в нашому інтернет-магазині.

Waterboss: товарне розмаїття

Купити Waterboss Київ Україна ціна

Лінійка товарів представлена ​​пом'якшувачами Waterboss 900, 700, 400 (microboss). Крім того, пропонуються комплексні рішення: попередній фільтр + система очищення води + зворотний осмос (або без участі останнього).

Найбільш повна система включає в себе зворотний осмос. Купити подібний комплекс рекомендується людям, які піклуються про здоров'я сім'ї. Попередня фільтрація є фільтром для води грубого очищення, що рятує від великих твердих часток - корозійних, мулових, піщаних. Далі, вода очищається від важких металів і солей, втрачає небажану жорсткість. В останню чергу в роботу включається зворотний осмос. Це найбільш досконала і повна мембранне очищення води від всіх існуючих домішок.

«Аквафор» Waterboss 700 і 900 відмінно пом'якшують, очищають і обезжелезивают воду. Позбавляють від показників жорсткості до 24,1 і 31,0 мг-екв / л відповідно. Компактність, надійність, швидку регенерацію пропонує покупцеві система Waterboss 700. Купити подібний фільтр, як і інші представлені варіанти, можна за розумною ціною на waterboss.kiev.ua. За нами не заіржавіє!