фільтр Екософт

Фільтри Єкософт були раніше українським брендом, а тепер їх викупив концерн BWT, але при цьому великовузлове складання в Ірпені залишилося на базі китайських комплектуючих. 

Найбільшим плюсом фільтрів Єкософт, є ціна. Вона мінімальна у лінійці фільтрів Ecosoft Standart. Як український виробник фільтрів може конкурувати з китайськими аналогами? Легко, адже він нічим від китайців не відрізняється. Для цього розглянемо комплектацію фільтрів Ecosoft Standart: найдешевший кран питної води старого зразка, маленький пластиковий накопичувальний бак, китайська мембрана продуктивністю п'ятдесят галон (це вже краще - в старій лінійці Ecosoft F1 була зворотньоосмотична мембрана на тридцять шість галон), і звичайно ж вишенька на торті - це найогидніший обмежувач зливу в каналізацію. При цьому обмежувач зливу в каналізацію однаковий, незалежно, від продуктивності зворотньоосмотичної мембрани на п'ятдесят або сімдесят п'ять галон. При монтажі зворотного осмосу Ecosoft, не залежно від комплектації, рекомендуємо відразу замінити обмежувач зливу в каналізацію.

Наступна лінійка фільтрів Ecosoft Абсолют, тут вже в комплекті красиві і сучасні крани питної води, фірмові зворотньоосмотичні мембрани концерну DAW, продуктивністю сімдесят п'ять галон, але при цьому ті ж маленькі пластикові баки і огидні обмежувачі зливу. При цьому ціна на фільтри Ecosoft Абсолют вже знаходиться в середньому ціновому сегменті.

 

Велику шану до себе викликають кабінетні пом'якшувачі води Екософт (не плутати з BWT, за якістю матеріалів, це абсолютно різна продукція). А також фільтри комплексного очищення Екософт, зібрані на фірмових клапанах управління Clack, які прибирають з води залізо і пом'якшують її.

 

Ваш кошик порожній!