organic фільтр

Фільтри Organik виробляються українською компанією і представлені досить широкою  лінійкою продукції. В асортименті фільтрів Organik представлені дві лінійки побутових фільтрів для питної води і лінійка систем водопідготовки для приватних будинків і котеджів. Є ще промислова лінійка фільтрів для води Organik, але ми її зачіпати не будемо.

Лінійка «Майстер» фільтрів для води Organik представлена ​​трьома класичними моделями. Проточний потрійний фільтр для води Organik і дві системи зворотного осмосу Organik з мініралізатором і без. До переваг даної серії фільтрів Органік відносяться: класичне розташування кілець ущільнювачів на склянках колб, якісні фітинги та недорога цінова політика. До недоліків можна віднести старомодний кран питної води і пластиковий накопичувальний бак маленького обсягу.

Лінійка «Смарт» фільтрів для води Organik представлена ​​вже вісімью моделями. У модельний ряд входять два потрійних фільтра, дві ультрафільтраційні системи і чотири системи зворотнього осмосу Organik, які зможуть задовольнити найвибагливішого покупця. До переваг даної серії фільтрів Organik відносяться: подвійні ущільнювачі на склянках колб, сучасні крани питної води, якісні фітинги. До недоліків цих фільтрів Organik відноситься тільки малий пластиковий накопичувальний бак. У ціновому сегменті фільтри Organik Лінійка «Смарт» займають середній ціновий сегмент.

 

У сегменті водоочищення для приватних будинків і малих виробництв фільтри Organik представлені понад сімдесятьма моделями. Фільтри Органік для котеджів представлені системами пом'якшення води, системами знезалізення води і системами комплексного очищення води. Детально описати все не зможемо, тому для консультації зверніться до нашого менеджера. Для точного підбору фільтраційного обладнання Organik необхідно надати аналіз води і максимальне добове водоспоживання.

Ваш кошик порожній!